Jste studentem prvního ročníku vysoké školy a cítíte se ohromeni a ztraceni ve svém novém prostředí? Už nehledejte, protože AIESEC Olomouc vás zaštiťuje naší každoroční akcí Orientační dny. Jako studentská organizace rozumíme problémům a výzvám, které přicházejí se zahájením nové kapitoly vaší akademické cesty. Proto jsme vytvořili Orientační dny, jedinečnou společenskou akci určenou speciálně pro studenty prvních ročníků vysokých škol. Proč byste si tedy měli vybrat nás?

AIESEC Olomouc

S blížícím se novým akademickým rokem je přirozené, že studenti prvního ročníku vysokých škol pociťují směs vzrušení a nervozity. Přechod ze střední školy na univerzitu může být zdrcující, a v tom přichází na řadu AIESEC Olomouc. Prostřednictvím naší každoroční akce Orientační dny se snažíme poskytnout vřelé přijetí a pocit sounáležitosti ... studentským delegátům, kteří se chystají vydejte se na svou univerzitní cestu.

Jako student prvního ročníku vysoké školy může být přechod ze střední školy na vysokou školu zdrcující. Jsou tu nové třídy, noví lidé a nové město, ve kterém se můžete pohybovat. A tak přichází na řadu Orientační dny AIESEC Olomouc. Orientační dny jsou každoroční akcí pořádanou AIESEC Olomouc, studentskou organizací, která se věnuje vytváření působivých zážitků pro mladé lidi.