O AIESEC

AIESEC je největší mezinárodní studentská organizace, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí. Organizace vznikla po 2. světové válce jako reakce na ní.

AIESEC je nepolitická, nezávislá, nezisková organizace, vedená mladými lidmi, kteří se zajímají o světové problémy, leadeship a management.

AIESEC nediskriminuje na základě barvy pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství nebo sociálního původu.  

Od doby co jsme byli založeni, se do naší organizace účastní více než 1 000 000 mladých lidí, kteří se AIESEC mohli podílet na smysluplných projektech, díky získání tak praktické zkušenosti a pracovat na svém seberozvoji.

V současné době máme 5 poboček: Olomouc, Brno, Plzeň, CŽU Praha a VŠE Praha.

AIESEC Olomouc

Pobočka AIESEC funguje v Olomouci už od roku 2009, tento rok tedy oslavila 15 let svého fungování. 

V současné době máme 2 funkční oblasti, ve kterých se členové angažují:

  •  Engagement with AIESEC - projekt CropUP zaměřen na studenty základních a středních škol
  • Business Development - projekt Orientation Days, swapy aj. pro studenty vysokých škol

V AIESEC se můžeš zkusit vést tým, selling, marketing, HR, management pobočky a mnoho dalšího. Pokud tě toto zajímá, přidej se do AIESEC Olomouc a staň se naší součástí.


Jste studentem prvního ročníku vysoké školy a cítíte se ohromeni a ztraceni ve svém novém prostředí? Už nehledejte, protože AIESEC Olomouc vás zaštiťuje naší každoroční akcí Orientační dny. Jako studentská organizace rozumíme problémům a výzvám, které přicházejí se zahájením nové kapitoly vaší akademické cesty. Proto jsme vytvořili Orientační dny, jedinečnou společenskou akci určenou speciálně pro studenty prvních ročníků vysokých škol. Proč byste si tedy měli vybrat nás?