Otázky a odpovědi

1. Jak je to s ubytováním během Orientation Days?

Náš tým během Orientation Days ubytování neposkytuje, neboť by cena za akci byla mnohem vyšší! Pokud budeš během semestru bydlet na kolejích, kontaktuj svou studijní referentku a zažádej ji o dřívější nástup na koleje.

2. Jak to je se stravováním?

Během Orientation Days bude společný in-kind s drobným občerstvením, které si budeš moci vzít - např. pečivo s paštikou, tyčinky, ovoce aj. Pití po celý den zajištěno. V době obědu budeš mít možnost zajít si někam na jídlo - pizza, nudle aj. nebo využít vysokoškolskou menzu. Pokud chceš, můžeš si vzít jídlo s sebou.

3. Proč bych měl/a jet na kurz Orientation Days?

Zažiješ tu nezapomenutelné 2 dny, seznámíš se se spolužáky, projdeš si prostory, ve kterých budeš studovat, poznáš, jak to chodí v menze, seznámíš se s možnostmi během studia, dostaneš balíček informací a kontaktů hned na začátku.

4. Co se stane, když onemocním?

Pokud onemocníš, dej nám vědět. Napiš nám na sociální sítě nebo na e-mail, abychom o tom věděli a na tvůj příchod nečekali. Náhradníka za sebe hledat nemusíš.

5. Budou se během kurzu konat nějaké společenské akce nebo večerní program? 

ANO, budou. Večer na sebe těšíme buď v hospůdce, vinárně nebo v klubu. Sejdeš se zde s organizátory akce, trenéry i dalšími organizátory.

6. Kolik lidí bude ve skupině s trenérem?

Počet lidí ve skupině ovlivňuje to, kolik lidí se do kurzu přihlásí. Ve většině případech se jedná o 5 až 20 lidí.

7. Jaký je program?

Program je rozdělen do 2 části na hlavní a vedlejší program. Hlavní část strávíš s trenérem, který ti ukáže prostory, provede pro fakultě a ukáže ti vše potřebné. Vedlejší program budeš na přírodovědecké fakultě, kde se dozvíš vše o fungování vysoké školy a možnostech, které při studiu máš.

8. Jak zažádat o vrácení peněz za kurz?

O vrácení nám napiš e-mail. Lidé z organizačního týmu ti napíšou a problém s tebou vyřeší. Nezapomeň ale, že do 15. 8. 2024 činí storno poplatek 0%, od 16. 8. 2024 činí storno poplatek 50 %  a od 1. 9. 2024 činí storno poplatek 100 %.