Registrace Trenérů

Kdo je trenér

Trenérem označujeme člověka, který je studentem vyššího ročníku Univerzity Palackého v Olomouci. Jedná se o člověka, který již má s vysokou školou zkušenosti a je ochoten své zkušenosti předat mladším generacím.


Důležitá data

17. - 18. 9. 2024

V této době jsou pro studenty nachystaná tzv. pre-OD. Jedná se o dobu, kdy se trenéři seznámí s organizačním týmem i mezi sebou. Tyto dny slouží také pro to, aby se sjednotili všechny informace o studiu, studenti si zde připraví prezentace pro účastníky a vyzkouší si to. 

Den na pre-OD začíná program seznamovacími aktivitami, po kterém následuje oběd. Po krátké pouze se dozvíš informace o AIESEC, o prezentování, které se i prakticky vyzkoušíš. Další den je na programu procházka po Olomouci, příprava prezentací pro účastníky a také nějaká fun aktivitka. Na závěr dne budeš mít možnost se setkat s ostatními trenéry v hospůdce.


19. - 20. 9. 2024

Toto je tvůj den, kdy můžeš ukázat, jak velký mazák jsi. Po příchodu se ti nahlásí účastníci ve skupince, se kterým se vydáš do smluveného prostoru (většinou do třídy na tvé fakultě). Účastníky mezi sebou seznámíš, zahraješ si hry a poté na připravené prezentaci představíš vše důležité o univerzitě, případně zodpovíš to, co bude prváky zajímat. Po obědě je provedeš Olomoucí a řekneš nějaké své tipy na zajímavé podniky.

Proč bych se měl/a účastnit

Dostaneš od nás diplom, který si můžeš napsat do CV. Dostaneš od nás oběd na pre-OD a také nějakou pozornost (většinou od partnerských organizací).

Dbáme o to, aby se celý tým znal a tvořit spolu super partu. Věříme, že networking je důležitou součástí vysokoškolského studia a chceme, abyste spolu dobře vycházeli a poznali nové aktivní lidi. Kdo ví, kdy se Vám kontakty budou hodit ..

Přihlas se a staň se trenérem